«1...4546474849...84»

Felhasználó
11 éve
Jobb jelentkező nem akadt, ezért elővettétek az utánpótlást.

Azér' az jusson eszébe az összes TIM-esnek, hogy miután a fele klánotok volt MH-s, nem a mi fórumunk a legjobb hely arra, hogy az utánpótlásról papoljatok. Köszönöm!

Felhasználó
11 éve
Pontosan xD
Klánáruló Hammer kabbe :D én megjósoltam vedd figyelembe. JOÓTANÁCS FUCK!
Legutóbb szerkesztve Master_of_Black által.

Felhasználó
11 éve
Valószínűleg, ha én anno nem biztatlak, hogy jelentkezz, akkor most nem lennél itt, (és ha beveszlek "abba a csicska tim-be", akkor sem) ezért inkább hálával tartozol, mint sértegetéssel. Egyébként érdekesek az egyes klánokhoz való hozzáállásaid változásai, hiszem nemrég még ezt a klánt is "fos"-nak tartottad.

a fele klánotok volt MH-s
Talán túl sok tagja volt már az MH-nak, ha már két "alklán" létre tudott jönni az egyes tagokból. Az pedig, hogy ismerős arcokkal alapítottunk egy ilyen klánt, szerintem nem bűn.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Felhasználó
11 éve
Inad, az, hogy a fele klánjuk MH-s volt az nekünk sértés nem nekik..
Sör a lelke mindennek.!-és Kacsa.

És így múlik el a világ dicsősége..

Felhasználó
11 éve
Miklós nem te ajánlottad hogy jelentkezzem ide is meg a timbe is? Aztán itt is ottis 2. Nemet tőled kaptam -.- Úgyhogy nemtudom mire kell magadat beállítani hős pártfogómnak, mikor ba*zol igent adni bárhova is jelentkezem.
Ha mondtam is, cakko miatt mondhattam volna csakis. Nemtom hánxszor mondjam még hogy ide nem jelentkeztem. Ez persze nem jelemti azt hogy nem szeretnék itt lenni.
Legutóbb szerkesztve Master_of_Black által.

Felhasználó
11 éve
Baszol... karakterek
Sör a lelke mindennek.!-és Kacsa.

És így múlik el a világ dicsősége..

Felhasználó
11 éve
Itt igent adtam rád, Rőzike, Csiga és Cakko pedig nemet. A TIM-be sohasem hívtalak, ezért nemet kaptál ott tőlem. Nem kell többször elmondanod, hogy ők hívtak, mert elsőre is felfogtam, de nem hívtak volna, ha anno nem jelentkezel.
"There is only one way to become champion; never fucking lose."

Felhasználó
11 éve
Úgy látszott nem fogod fel, ezért írtam megint.
Mindegy, le van szarva. Itt vagyok és kész. Csááá
Legutóbb szerkesztve Master_of_Black által.

Felhasználó
11 éve
MoB elég zűrös volt az első napod..
Sör a lelke mindennek.!-és Kacsa.

És így múlik el a világ dicsősége..

Felhasználó
11 éve
Hát igen.
Az az alapvető probléma hogy hammer nem bírja elviselni hogy bevettek egy klánba ahova ő nem szerette volna hogy bekerüljek. Mindegy téma lezárva részemről.
Legutóbb szerkesztve Master_of_Black által.
«1...4546474849...84»